12.10.2022

Восьмий місяць повномасштабної війни росії проти України. Це місяці боротьби та незламності, згуртованості та протистояння ворогу на усіх фронтах.

Всупереч Загальній декларації прав людини, міжнародним конвенціям у сфері прав людини та міжнародного гуманітарного права, росія намагається знищити нашу державу та завдати якомога більше страждань українському народові. Про це свідчать масові ракетні удари військами рф по містам України та по центру столиці України — Києву.

росія діє зухвало і цинічно демонструє свою зневагу до України і світу.

Вкотре дякую нашим міжнародним партнерам, які не залишаються осторонь нашої біди та після масштабних ракетних атак по Україні 10 жовтня, не лише рішуче засудили злочинні дії рф, але й заявили про збільшення військової підтримки України.

Сьогодні в Брюсселі відбулось шосте засідання Контактної групи з питань оборони України —  «Рамштайн». Однією з головних тем стало обговорення поставок систем протиповітряної оборони – на тлі ракетних атак з боку росії.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг привітав рішення союзників надати Україні ще більше систем ППО та наголосив: «Нам потрібно більше – нам потрібні різні ракетні системи – на коротку та далеку відстань. Україна – велика країна, з великою кількістю міст, і нам потрібно допомогти їм масштабно, нам потрібно підвищити рівень нашої допомоги для того, щоб захистити українські міста від жахливих атак з боку росії».

Голова Пентагону Ллойд Остін на брифінгу за підсумками зустрічі «Рамштайн-6» заявив, що США разом із союзниками докладуть максимум зусиль, щоб у ЗСУ й надалі було все необхідне для продовження ефективного звільнення тимчасово окупованих територій.

Вдячна всім учасникам «Рамштайн-6» за підтримку України – вона дуже важлива.

Україна все ще потребує систем протиповітряної і протиракетної оборони, а для ефективної деокупації захоплених росією територій не лише HIMARS, а й інших систем з великою дальністю дії.

Тільки спільні зусилля дозволять відновити мир, посилити безпеку та сприятимуть стабільності у Європі.

Джерело: сайт ВРУ

Допоможемо разом

У цьому розділі публікуються звернення про допомогу. Це має на меті привернути увагу громадськості та всіх небайдужих, і разом допомагати співгромадянам.

Більше

Звернення