13.10.2021

Команда «Зе!Жінки» 11 жовтня розпочала низку робочих візитів у різні куточки України.
Мета — зруйнувати гендерні стереотипи, створити політику рівності, побудувати ефективну комунікацію з міською владою. Першим на шляху до реалізації цих амбітних цілей став Миколаїв.

Олена Мошенець, народний депутат України, заступник голови Комітету з питань антикорупційної політики, ментор Миколаївської області від руху «Зе!Жінки» разом з Мариною Бардіною, народним депутатом та національним лідером руху «Зе!Жінки», а також лідерами руху Тетяною Домбровською і Вікторією Бальцер зустрілися з місцевим активом «Зе!Жінки».

Поговорили про жіноче лідерство, реалізацію політики гендерної рівності на національному та місцевому рівнях, організацію та завдання руху «Зе!Жінки» на місцях.

«Головне для нас — це не розмови, хоча комунікації дуже важливі. Проте основне — ефективність і досягнення поставлених цілей, що сприятиме розвитку рівності та безбарєрності в Україні», — зазначила Олена Мошенець.

Миколаївський осередок руху «Зе!Жінки» складається з п’яти комітетів.

Проєкти, над яким працюють комітети, націлені на розвиток публічного безбар’єрного простору, комфортного для маломобільних груп населення та сімей з дітьми, популяризацію відповідального батьківства, протидію домашньому насильству, зменшення розриву в оплаті праці чоловіків і жінок тощо.

В межах візиту відбулася зустріч з мером Миколаєва Олександром Сєнкевичем. Обговорили реалізацію програми Першої леді України Олени Зеленської щодо харчування дітей в загальноосвітніх закладах міста.

Олена Мошенець зауважила, що «Зе!Жінки» налаштовані на ефективну співпрацю з місцевою владою. «Ми повинні вибудувати ефективну комунікацію з міською владою. Переконана, що разом зможемо реалізувати багато суспільно важливих проєктів», — наголосила Олена Мошенець.

Отже, робочі поїздки команди «Зе!Жінки» Україною розпочато. Далі буде багато яскравих зустрічей і продуктивних днів, адже «Зе!Жінки» — це насамперед про підтримку та жіноче лідерство. Неважлива відстань, важливі ідеї та цінності, які об’єднують!

Допоможемо разом

У цьому розділі публікуються звернення про допомогу. Це має на меті привернути увагу громадськості та всіх небайдужих, і разом допомагати співгромадянам.

Більше

Звернення