24.08.2020

Народний депутат, заступник Голови Комітету ВРУ з питань антикорупційної політики привітала українців з 29-річницею Незалежності України

«Українці віками боролися за свободу та за те, аби бути господарями на найкрасивішій та найбагатшій українській землі. Тож нехай цей день окриляє, надихає та мотивує на нові звершення, на добрі вчинки заради процвітаючої, демократичної та соборної України та заради щасливого життя її народу!» – написала вона на своїй офіційній сторінці у Facebook.

Олена Мошенець взяла участь в урочистих заходах з нагоди 29-ї річниці Незалежності України.
У святкуванні Дня Незалежності України також взяли участь: Президент України Володимир Зеленський та перша леді, керівництво Верховної Ради України, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, народні депутати України, урядовці, представники громадськості.

В Києві на Софійській площі Президент України Володимир Зеленський звернувся до українців з промовою та вручив державні нагороди. По завершенню офіційної церемонії відбувся святковий концерт.

“У цьогорічне святкування річниці незалежності України було закладено дещо нестандартний формат. Зокрема, у Києві відійшли від проведення традиційних урочистостей на Хрещатику та Майдані Незалежності, надаючи їм більше духовної складової. Саме тому центрами проведення заходів у Києві стали Михайлівська та Софійська площа» – зазначила Олена Мошенець.

Допоможемо разом

У цьому розділі публікуються звернення про допомогу. Це має на меті привернути увагу громадськості та всіх небайдужих, і разом допомагати співгромадянам.

Більше

Звернення