23.08.2022

Нашу українську вільну, незалежну родину єднають три державні символи. Це —  Державний Прапор України, Державний герб і Державний гімн. І сьогодні, 23 серпня, ми відзначаємо День Державного Прапора України. Прапора, який сьогодні майорить в усіх куточках світу, як символ Свободи, Незламності і величі людського Духу.

Упродовж історичного становлення української держави синьо-жовтий прапор був символом боротьби за національні та соціальні права українського народу, а з часів незалежності став Державним Прапором України. У ньому втілені віковічні прагнення українців до миру, краса та багатство рідної землі.

Український Прапор давно став символом боротьби за відродження України та уособлює незалежний дух нашої держави.

Ще під час революції у 1917 році,  у битвах за свободу нації, українські воїни йшли у бій під синьо-жовтими прапорами.

Сьогодні, у час повномасштабної війни, яку розпочала росія на території України, наш прапор продовжує бути справжнім символом боротьби та незламності України, національної єдності, честі та гідності, стійкості та мужності українців, які є прикладом для світової спільноти.

Завтра ми відзначатимемо День Незалежності України. Цьогоріч це свято має для всіх українців особливе значення. В Україні триває війна, і попри загарбницьким прагненням окупантів, українці  продовжують гідно захищати свободу, незалежність, демократичні цінності не лише нашої держави, а й усього світу. Синьо-жовтий стяг, що майорить в усіх куточках світу, наповнює гордістю серця українців та надає наснаги у боротьбі за свободу. Ми знову переживаємо історичний момент — наша нація гартується у боротьбі.

Синьо-жовтий стяг — це колір Перемоги, яку впевнено наближають наші Збройні сили України і Перемога неодмінно буде за Україною! Впевнена, що невдовзі Державний Прапор України знову замайорить на всій території України, включно з Кримом та усіма населеними пунктами Херсонської, Донецької, Луганської й Запорізької областей!

Джерело: сайт ВРУ

Допоможемо разом

У цьому розділі публікуються звернення про допомогу. Це має на меті привернути увагу громадськості та всіх небайдужих, і разом допомагати співгромадянам.

Більше

Звернення