01.09.2020

Народні депутати на засіданні парламенту 1 вересня ухвалили Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» щодо забезпечення оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки» та прийняли за основу проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які мають інвалідність».

Крім того, парламент ухвалив Закон «Про внесення змін до Закону України «Про виконавче провадження» (щодо обов’язку виконавця проводити індексацію розміру аліментів, визначеного судом у твердій грошовій сумі)».

Всього ж у перший день роботи четвертої сесії ВРУ народні депутати ухвалили вісім законопроєктів і дві постанови.

«Парламент чекає  багато завдань згідно з Планом робіт, який був затверджений Верховною Радою України на минулій сесії. Маємо ефективно працювати, щоб реалізувати усі плани та вчасно ухвалити необхідні для країни закони. Турборежим повертається. Сподіваюсь, він не впливатиме на якість ухвалених рішень і ми зможемо довести і собі, і виборцям, що держава має дієві, потужні інституції, головною з яких є парламент», – наголосила народний депутат, заступник Комітету ВРУ з питань антикорупційної політики Олена Мошенець.

Олена Мошенець також додала, що як заступник Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики продовжить працювати над удосконаленням антикорупційного законодавства.

 

Допоможемо разом

У цьому розділі публікуються звернення про допомогу. Це має на меті привернути увагу громадськості та всіх небайдужих, і разом допомагати співгромадянам.

Більше

Звернення