18.07.2022

145 день як в Україні триває повномасштабна війна розпочата росією. росія щодня нагадує, що в її арсеналі є далекобійна зброя, яка може нести смерть і руйнування далеко від лінії зіткнення.

У Вінниці 14 липня 2022 року, внаслідок ракетного обстрілу росії, загинуло 23 людини, троє з них – діти. 197 постраждалих звернулися по допомогу. 11 людей досі залишаються зниклими безвісти. Миколаїв – 4 влучання у навчальний корпус педагогічного університету. Травмовано 2 особи. Ще 4 влучання в корпус Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова. росія поводиться як держава-терорист, обстрілюючи цивільне населення.  

Сьогодні вночі 18 липня 2022 року, під час повітряної тривоги в Миколаєві, знову пролунало щонайменше 10 потужних вибухів. росія навмисне жорстоко та цілеспрямовано обстрілює цивільне населення, щоб зламати волю України до спротиву.

Наразі, в Україні більше немає такого поняття як безпека. російські ракетні удари — які, як стверджує москва, спрямовані на військові цілі — можуть бути завдані будь-де у будь-який час і мати жахливі наслідки.

росія цинічно і зухвало обірвала життя багатьох вінничан якраз у той час, коли в Нідерландах, у Гаазі, відбувалася конференція щодо російських воєнних злочинів. Конференція, на якій вирішували, що потрібно зробити, щоб кожен російський військовий був покараний.

росія вбиває саме тоді, коли її попередні злочинні дії є предметом міжнародного обговорення. Цим росія демонструє своє ставлення і до міжнародного права, і до Європи, і до всього цивілізованого світу.

росію потрібно визнати державою – спонсором тероризму.

Визнання росії спонсором тероризму призведе до жорстких економічних й політичних санкцій відносно неї та матиме важливі правові наслідки в умовах війни в Україні, тому діяти потрібно невідкладно.

росія тероризує український народ! Звірства російської армії, вчинені на території України, виходять за межі цивілізованої людської поведінки.

Закликаю світових лідерів визнати росію – державою спонсором тероризму!

Визнання росії спонсором тероризму ще більше обмежить можливості російської влади щодо фінансування війни в Україні.

Ми повинні зупинити росію та вбивство українців!

 

Джерело: сайт Комітету з питань антикорупційної політики

Допоможемо разом

У цьому розділі публікуються звернення про допомогу. Це має на меті привернути увагу громадськості та всіх небайдужих, і разом допомагати співгромадянам.

Більше

Звернення