11.11.2021

В Національному агентстві України з питань виявлення, розшуку та управління активами (АРМА) 11 листопада відбулося експертне обговорення законодавчих ініціатив, запропонованих АРМА, одержаними від корупційних та інших злочинів  для підвищення ефективності управління арештованими активами.

Участь в обговоренні взяли народні депутати – члени Комітету з питань антикорупційної політики, серед яких і заступник Голови Комітету, народний депутат Олена Мошенець.

Крім того, на зустрічі були присутні члени Комітету з питань правоохоронної діяльності, Міністр Кабінету Міністрів, посадові особи Міністерства юстиції, експерти громадської організації «Transparensy International Ukraine» та керівник проєкту «Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні».

Очільник АРМА Дмитро Жоравович під час зустрічі представив ряд ініціатив щодо вдосконалення чинного законодавства, яке регулює діяльність Нацагентства. Зокрема:

– запровадження механізму планування перед арештом;

– розблокування управління частками у статутному капіталі та акціями;

– реалізація принципу пріоритету кримінального арешту.

Учасники обговорення підтримали озвучені керівником АРМА ідеї вдосконалення законодавства, запропонувавши відпрацювати кожну ініціативу більш предметно у форматі робочої групи, яка має розробити тексти конкретних законопроєктів. Відтак, підсумком дискусії стало рішення про визначення порядку денного та кола учасників робочої групи, перше засідання якої має відбутися вже за два тижні.

 

 

 

Допоможемо разом

У цьому розділі публікуються звернення про допомогу. Це має на меті привернути увагу громадськості та всіх небайдужих, і разом допомагати співгромадянам.

Більше

Звернення