09.11.2021

8 листопада 2021 року, за ініціативи народної депутатки України, Голови підкомітету з питань дотримання Україною міжнародних зобов’язань у сфері захисту прав людини та гендерної політики Марини Бардіної, відбулася онлайн-зустріч народних депутатів з руху «ЗЕ!Жінки!» з Міністром соціальної політики України Мариною Лазебною та заступницею Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Ольгою Ревук.

На зустрічі обговорювались питання розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та / або насильства за ознакою статі у 2021 році та плани на 2022 рік.

Заступник Голови Комітету з питань антикорупційної політики, народна депутатка Олена Мошенець також взяла участь в онлайн-зустрічі.

«Проблема насильства щодо жінок актуальна для всіх країн і суспільств без винятку. Наразі ця проблема загострилась у зв’язку з поточною пандемією COVID-19. Тож важливість інструментів боротьби з насильством щодо жінок також зростає. Саме тому в Україні потрібно розбудовувати мережу спеціалізованих служб, які зможуть швидко та ефективно допомогти жертвам домашнього насильства», — зазначає Олена Мошенець.

Народні депутати України під час онлайн-зустрічі висловили готовність співпрацювати з Міністерство соціальної політики України щодо розширення мережі спеціалізованих служб шляхом тісної комунікації з територіальними громадами, а також — всесторонньо долучитися до реалізації державної Субвенції у 2022 році.

Допоможемо разом

У цьому розділі публікуються звернення про допомогу. Це має на меті привернути увагу громадськості та всіх небайдужих, і разом допомагати співгромадянам.

Більше

Звернення