22.09.2022

Учасники бойових дій, а також жертви нацистських переслідувань щороку отримуватимуть грошову винагороду до Дня захисників і захисниць України – 14 жовтня.

Відповідний законопроєкт №7295 ухвалила сьогодні Верховна Рада.

«Метою ухвалення відповідного закону є вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві», – зауважила народна депутатка «Слуги Народу» Олена Мошенець.

Вона нагадала, що згідно з чинним законодавством, разова грошова допомога зазначеним вище категоріям осіб виплачувалася щорічно до 5 травня.

«Відтепер щорічна виплата буде приурочена завжди до однієї дати 14 жовтня – Дня захисників і захисниць України. На жаль, тепер в Україні буде набагато більше учасників бойових дій, ніж було до 24 лютого», – повідомила політик.

Народна депутатка зазначила, що відповідно до законопроекту, розміри і порядок виплат щорічно встановлюватиме Кабінет Міністрів України.

Джерело: сайт партії “Слуга Народу”

Допоможемо разом

У цьому розділі публікуються звернення про допомогу. Це має на меті привернути увагу громадськості та всіх небайдужих, і разом допомагати співгромадянам.

Більше

Звернення