15.04.2022

П’ятдесятий день війни. Продовжуються атаки на українські міста і селища. Вночі 14 квітня 2022 року агресор обстрілював Харківську і Донецьку області, зруйновані житлові будинки та інфраструктура. Через ці обстріли – 10 поранених та 4 загиблих цивільних.

Всього ж за час війни, за даними Управління верховного комісара ООН з прав людини, в Україні загинуло 1932 людини та 2589 були поранені. Понад 548 дітей постраждали, з них 197 дітей загинули і більше ніж 351 отримала поранення різного ступеня тяжкості. Наведені дані стосуються тільки підтверджених випадків, фактичне число загиблих і постраждалих значно більше.

Вдячні нашим партнерам – США, ЄС, Великій Британії, Канаді, Австралії, Японії та іншим – за новий пакет санкцій проти рф. Водночас очікуємо на продовження санкційних заходів та активного замороження коштів на закордонних рахунках та активів росії і наближених до кремля олігархічних груп.

Україна розраховує на подальшу підтримку світових партнерів. Адже вже ухвалених пакетів санкцій недостатньо, щоб змусити агресора припинити бомбардування та окупацію українських міст. Так, Маріуполь російські окупанти продовжують знищувати, не випускаючи з міста людей.

“Щоб зупинити агресора, потрібні потужніші санкції, зокрема нафтове ембарго, щоб рф не мала додаткових ресурсів у війні проти України. Сьогоднішнє зниження виторгу рф від нафти та газу – це прямий результат добровільного ембарго деяких країн і компаній у відповідь на війну росії в Україні. Але цього замало – потрібно повністю зупинити грошові потоки рф від видобутку нафти та природного газу”, —  наголосила заступниця голови Комітету, народна депутатка Олена Мошенець.

Попри це, англо-нідерландська компанія Shell Plc, незважаючи на публічну заяву про відмову від російської нафти, продовжує купувати російські енергоресурси, використовуючи схему так званого змішування російських нафтопродуктів з європейськими. Таким чином країною походження ресурсів технічно не вважається росія.

Це напівміри, бо прибутки від таких схем використовуватимуться рф для подальшого живлення жорстокої війни, яка завдає невимовних страждань і болю мільйонам українців.

Європейські країни мають повністю припинити імпорт російської нафти та газу. Повне ембарго на їх експорт надзвичайно важливе для припинення агресії рф проти України та всього цивілізованого світу.

Джерело: сайт ВРУ

Поділитись

Повернутись до публікаційн

Допоможемо разом

У цьому розділі публікуються звернення про допомогу. Це має на меті привернути увагу громадськості та всіх небайдужих, і разом допомагати співгромадянам.

Більше

Звернення