Хлопчикам з дитячим аутизмом

На прийом народного депутата завітала мама двійнят Михайлика та Іванка. Хлопчики мають діагноз – дитячий аутизм. На щастя, це не вирок. Але, на жаль, хвороба потребує постійного дорогого лікування.

Хлопчикам необхідний індивідуальний підхід з використанням сучасних методів лікування аутизму. Це вже показало свої результати та допомогло б підготуватися до навчання у звичайній школі.

Мама Михайлика та Іванка просить допомогти оплатити лікування і реабілітацію у приватній клініці, лікування в якій позитивно впливає на реабілітацію дітей.

Карта Приватбанку: 5168 7450 1818 9651

Лаврішко Катерина Миколаїна

_______________________________________________________________________________

У придбанні необхідного медичного обладнання відділенню нейрохірургії Київської міської клінічної лікарні Швидкої медичної допомоги.
Благодійний фонд «Міжнародний фонд допомоги хворим з наслідками травм та захворювань» просить співгромадян надати благодійну пожертву для придбання необхідного медичного обладнання відділенню нейрохірургії Київської міської клінічної лікарні Швидкої медичної допомоги.
Зокрема, придбання системи нейромоніторингу ISIS Compact

Реквізити Фонду: ЄДРПОУ 20057657,

п/р UA843510050000026007443150100, АТ «УкрСиббанк» МФО 351005, р/р 26007443150100,
Призначення платежу – благодійний внесок

 


 

У наданні благодійної допомоги комунальному некомерціному підприємству «Міська клінічна лікарня №11»

КНП «Міська клінічна лікарня №11» Дніпровської міської ради потребує фінансової допомоги на придбання медичного обладнання, а саме: рентгенапарат (3 штуки), УЗД аппарат (2 штуки), магнітно-резонанснийй томограф.

Контактні дані КНП «Міська клінічна лікарня №11»

 


 

У придбанні протезів для поранених дітей із зони АТО
Благодійна організація “Українська Аудіовізуальна Фундація” та батьки дітей-інвалідів, потребують фінансової допомоги на придбання протезів кисті рук та передпліччя для поранених дітей з зони АТО в рамках нашої благодійної програми «Твори  Добро!».
Контактні дані БО УАФ

 


 

У вирішенні проблем соціально незахищених громадян на території Печерського району
Печерська районна організація Товариства Червоного Хреста України у м. Києві пропонує співгромадянам долучитися до благодійних пограм Товариства та  допомоги громадянам похилого віку, внутрішньо-переміщеним особам з зони конфлікту, особам з інвалідністю.
Контактні дані РО Товариства Червоного Хреста

 


 

У соціальному захисті інвалідів-ліквідаторів Чорнобиля
Спілка інвалідів Чорнобиля Святошинського району Києва пропонує надати адресну фінансову допомогу на соціальний захист інвалідів-ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, постраждалих від аварії та вдів інвалідів-ліквідаторів

Контактні дані Спілки інвалідів Чорнобиля Святошинського району Києва

 


 

У підтримці благодійного заходу «Різдвяна Кантата» для малозабезпечених сімей, дітей воїнів АТО, переселенців, молоді, що знаходиться у складних життєвих обставинах
Громадська організація «Всеукраїнське молодіжне спілкування» пропонує зібрати благодійні внески для проведення музично-театралізованої вистави «Різдвяна Кантата». Захід має відбутися у 12 містах України і запалити різдвяний вогник в серцях 10 тисяч батьків і дітей
Контакті дані ГО «Всеукраїнське молодіжне спілкування»

________________________________________________________________________________

У розширенні житлової площі.

На прийом народного депутата завітала сім’я Кіріченків, котра має 13 дітей: двоє дітей до трьох років, 5 дошкільнят, 6 школярів. Мама дітей має почесне звання – “Мати-героїня”. Питання у тому, що сім’я проживає у приміщенні, площею 19 кВ.м.

За загальним правилом, норма житлової площі на одну особу в Україні передбачена у розмірі 13,65 кв. м.

Згідно інформації, наданої Фастівською районною радою Київської області – програма щодо поліпшення житлових умов у районі відсутня.

Сім’я проживає у Фастівському районі Київської області в селі Велика Снітинка.

Телефон батька-Кіріченко Івана Івановича: +38-045-654-30-08
_________________________________________________________________________

У коштах на операцію

На прийом народного депутата завітала Доропій Раїса Михайлівна, яка разом із чоловіком, який зараз потребує медичної допомоги, у 2014 році виїхали з Донецьку, коли почалися бойові дії.

Чоловік пані Раїси – Володимир Іванович – ветеран праці зі стажем в 41 рік отримує пенсію та не має змоги працювати.

Станом на сьогодні Володимир Іванович перебуває в Інституті кардіології на лікуванні через проблеми із серцем та потребує термінової операції на серці, проте пенсії ледь вистачає на оренду житла, не те що на операцію.

Телефон дружини Володимира Івановича – Раїси Михайлівни: +38-050-193-14-05
_______________________________________________________________________

 

 

 

Допоможемо разом

У цьому розділі публікуються звернення про допомогу. Це має на меті привернути увагу громадськості та всіх небайдужих, і разом допомагати співгромадянам.

Більше

Звернення