20.10.2020

Президент України Володимир Зеленський 20 жовтня звернувся до народу і парламенту з Посланням про внутрішнє та зовнішнє становище України.

Згідно з Конституцією, Президент України повинен щорічно звертатися з Посланням до народу, яке він проголошує у Верховній Раді України.

Вперше цього року замість великого за розміром друкованого документу народні депутати отримали можливість ознакомитися з електронною версією Послання Президента України за допомогою QR-коду.

 Володимир Зеленський побудував послання структурно на стані виконання своєї передвиборчої програми. Фактично, це був його проміжний звіт щодо діяльності.

Серед ключових тез Послання: протидія епідемії коронавірусу, шляхи встановлення миру на Сході України, деокупація Донбасу та повернення Криму, співпраця із міжнародними інституціями та країнами, які підтримують Україну, протидія корупції, зміцнення народовладдя, проведення опитувань громадської думки, розвиток Збройних сил України, співпраця з НАТО.

«Володимир Зеленський описав ті процеси, які відбуваються від початку Незалежності, та ті процеси, які розпочалися після зміни влади у 2019 році. Це дуже важливий документ, бо є чітким орієнтиром для подальших дій влади і дороговказом щодо розвитку держави», – зазначила народний депутат, заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики Олена Мошенець.

 

 

Допоможемо разом

У цьому розділі публікуються звернення про допомогу. Це має на меті привернути увагу громадськості та всіх небайдужих, і разом допомагати співгромадянам.

Більше

Звернення