11.03.2020

Сьогодні, 11 березня, члени депутатської фракції Політичної партії «Слуга Народу», народні депутати України Ірина Верещук, Оксана Гринчук, Роман Каптєлов, Андрій Клочко, Анатолій Костюх, Ігор Кривошеєв, Олена Мошенець, Петро Павловський, Вікторія Подгорна, Ольга Руденко, Дмитро Соломчук, Ростислав Тістик та Богдан Яременко під час особистого прийому громадян у приймальні Верховної Ради України прийняли 63 відвідувачів – жителів Автономної Республіки Крим, Волинської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської областей та м. Києва.

До народних депутатів України звернулися пенсіонери, особи з інвалідністю І-ІІІ груп, ветерани праці, переселенці, безробітні, підприємці.

Під час особистого прийому відвідувачі порушили 160 питань, найактуальнішими з яких виявилися питання: забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян, запобігання дискримінації; житлової політики; комунального господарства; соціальної політики та соціального захисту населення.

“Право на звернення є важливим конституційно-правовим засобом захисту та однією з гарантій дотримання прав і свобод громадян України. Працюю над тим, щоб на моєму прийомі це право громадян було максимально реалізоване”, – зазначила Олена Мошенець.

Допоможемо разом

У цьому розділі публікуються звернення про допомогу. Це має на меті привернути увагу громадськості та всіх небайдужих, і разом допомагати співгромадянам.

Більше

Звернення