26.09.2019

Заступник голови Комітету з питань антикорупційної політики ВРУ Олена  Мошенець у складі делегації  Верховної Ради України здійснила робочий візит до Вашингтона (США).
До складу делегації також увійшли народні депутати, члени Комітету з питань антикорупційної політики ВРУ Олександр Ткаченко, Роман Іванісов, Іван Шинкаренко та Валерій Стернійчук.

Візит відбувся на запрошення Атлантичної ради США з метою ознайомлення американської сторони з пріоритетами новообраного українського парламенту та поточними національними антикорупційними ініціативами.

Під час зустрічей з конгресменами, сенаторами, представниками Держдепартаменту, експертами та бізнесменами члени Комітету з питань антикорупційної політики поінформували про першочергові кроки, які планує здійснити українська влада задля посилення боротьби з корупцією.

25 вересня народні депутати зустрілися з сенатором-демократом Крісом Мерфі, головою європейського комітету в Сенаті США.

Питання боротьби з корупцією обговорювалися також під час зустрічі з представником Республіканської партії Браяном Фітцпатріком.

«Браян Фітцпатрік налаштований на подальшу співпрацю з Україною в сфері антикорупційної політики та зауважив, що незважаючи на республіканські погляди засуджує будь-яке втручання іншої держави в передвиборну президентську кампанію-2020», -зазначила Олена Мошенець.

Перебування української парламентської делегації у США збіглося у часі з виступом Президента України Володимира Зеленського на загальних дебатах 74-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН.

Допоможемо разом

У цьому розділі публікуються звернення про допомогу. Це має на меті привернути увагу громадськості та всіх небайдужих, і разом допомагати співгромадянам.

Більше

Звернення