10.11.2019

На з’їзді партії «Слуга Народу» 10 листопада офіційно оголосили про вступ до партії 27 нових членів, серед них – народний депутат, заступник голови Комітету ВРУ з питань антикорупційної політики Олена Мошенець.

«Вдячна колегам за довіру й упевнена, що спільними зусиллями ми досягнемо успіху. Важливо брати активну участь у формуванні якісно нової політичної сили, яка дозволить реалізувати пріоритетні завдання щодо подолання системної корупції, покращення життя в Україні та формування нової політичної еліти країни», – зазначила Олена Мошенець, коментуючи своє рішення увійти до складу партії «Слуга Народу».

До складу партії також увійшли: глава парламентської фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія, народні депутати Олександр Дубінський, Максим Бужанський, Микола Тищенко, Олександр Куницький, Мар’яна Безугла, Ірина Борзова, Дар’я Володіна, Микола Галушко, Володимир Гевко, Сергій Демченко, Артем Дмитрук, Володимир Іванов, Роман Каптєлов, Олександр Ковальчук, Андрій Костін, Євгенія Кравчук, Володимир Крейденко, Олексій Леонов, Дмитро Любота, Олексій Мовчан, Антон Поляков, Тетяна Циба, Сергій Штепа, Святослав Юраш.

Новим головою політичної партії «Слуга Народу» на з’їзді було одноголосно обрано Олександра Корнієнка.

 

Допоможемо разом

У цьому розділі публікуються звернення про допомогу. Це має на меті привернути увагу громадськості та всіх небайдужих, і разом допомагати співгромадянам.

Більше

Звернення