16.03.2020

Народний депутат, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики Олена Мошенець поділилася корисними порадами зі слухачами Центру політичної освіти.

Тема лекції: «Як стати помічником народного депутата. Шлях до бажаної посади, якщо немає особистого контакту із народним депутатом».

Олена Мошенець розповіла про те, як стати помічником-консультантом народного депутата, через які канали можна запропонувати народному депутату свою кандидатуру у якості помічника-консультанта, а також — як зацікавити парламентаря власними напрацюваннями та пропозиціями.

«Зі сторони здається, що професія помічника-консультанта полягає у регулярному відвідуванні сесійної зали і комітетів Верховної Ради України, знайомстві з новими людьми та перебуванні у колі найвищих посадових осіб держави. Проте не всі усвідомлюють, що поряд з цим професія передбачає відсутність нормованого робочого дня, виконання одночасно декількох завдань, універсальність, стресові ситуації. Регулярно доводиться справлятися з великим обсягом роботи і бути глибоко у темі законотворчої роботи. Тому ця професія вимагає ґрунтовної і всебічної підготовки», – зазначила Олена Мошенець.

Також народний депутат відповіла на чисельні запитання слухачів Центру політичної освіти. 

Допоможемо разом

У цьому розділі публікуються звернення про допомогу. Це має на меті привернути увагу громадськості та всіх небайдужих, і разом допомагати співгромадянам.

Більше

Звернення