17.09.2021

В п’ятницю, 17 вересня Комітет Верховної Ради України з питань антикорупційної політики провів виїзне засідання в Одесі.

«Виїздні засідання дозволяють комплексно та ретельно розглянути проблемні питання регіону, обговорити їх з представниками місцевої влади та громадськості», — зазначила Олена Мошенець, народний депутат, заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики.

Народні депутати розглянули питання запобігання і протидії корупції в публічній і приватній сферах. Зокрема, проблему корупції та зловживань під час дипломування та переатестації моряків, зловживання посадовими особами на державних портових об’єктах, запобігання корупції у сфері здійснення вагового контролю вантажних перевезень, незаконне знесення об’єктів культурної спадщини в центрі Одеси та інші.

У засіданні Комітету взяли участь голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький, представники місцевих органів влади, очільники обласних правоохоронних органів, а також заступник міністра інфраструктури Юрій Васьков.

Допоможемо разом

У цьому розділі публікуються звернення про допомогу. Це має на меті привернути увагу громадськості та всіх небайдужих, і разом допомагати співгромадянам.

Більше

Звернення