08.05.2022

Війна росії проти України є злочином проти людяності. Жахливі та варварські методи нищення мирного населення, ґвалтування та розграбування не залишають байдужим у світі нікого. Путін відверто хоче знищити український народ та Україну як державу в цілому.

Чимало країн зробили офіційні заяви, що злочинні дії росії в Україні слід кваліфікувати, як геноцид.

І одна з ознак геноциду є намагання російської федерації встановити штучний голод  в Україні. путін робить все можливе, щоб використати також і їжу, як зброю.

Як повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, у Рубіжному російські загарбники знищили елеватор з найсучаснішим обладнанням.

На територію ТОВ «Голден АГРО» у Рубіжному були скинуті потужні російські бомби. Відкритий 2020 року елеваторний комплекс повністю знищено.

Також в окупованих містах зафіксовані неодноразові випадки викрадення українського зерна представниками росії.

Сьогодні росія вивозить з окупованих районів Луганської, Донецької, Херсонської та Запорізької областей продовольство (повідомляє  Міністерство аграрної політики та продовольства України).

У російській Федерації на території Красноярського краю влада відверто дозволила красти зерно з частини Херсонської області, захопленої росіянами. Таке рішення депутати майже одноголосно прийняли під час засідання законодавчих зборів Красноярського краю (інформує УНІАН).

За словами постійного представника України при ООН Сергія Кислиці, наразі росія поцупила близько 400 тис. тонн зерна з тимчасово окупованих районів Запорізької, Херсонської, Донецької та Луганської областей, а це третина всіх запасів зазначених регіонів.

Зважаючи на те, що вкрадене зерно мало бути використане для наступного врожаю, це може стати причиною голоду.

росія нападає на зернові елеватори, сільськогосподарську інфраструктуру та склади добрив, продовжує розкрадати сільськогосподарський транспорт, блокує поставки з українських портів, грабує зерносховища, мінує морські шляхи.

Сьогодні нестача українського продовольства може спричинити світову продовольчу кризу, а світ може опинитися на межі гуманітарної катастрофи.

Саме тому я закликаю світове товариство посилити економічні санкції проти росії та вжити  всіх можливих заходів для зупинення війни в Україні та недопущення голоду у світі.

Джерело: сайт ВРУ

 

Допоможемо разом

У цьому розділі публікуються звернення про допомогу. Це має на меті привернути увагу громадськості та всіх небайдужих, і разом допомагати співгромадянам.

Більше

Звернення