25.05.2021

25 травня відбулася церемонія завершення Програми стажування в Інформаційно-дослідницькому центрі, яку пройшли 17 студентів, аспірантів, випускників провідних закладів вищої освіти України. Вона тривала упродовж шести місяців — з листопада 2020-го до травня 2021-го.

На початку заходу в. о. керівника Апарату Верховної Ради Михайло Теплюк привітав молодь з успішним завершенням Програми стажування.

«Ваша робота є підтвердженням активної соціальної позиції, прагнення до нових знань і вдосконалення. Здобутий досвід буде корисним у професійному зростанні, а згодом — у роботі в Інформаційно-дослідницькому центрі Верховної Ради», — сказав Михайло Теплюк

Він зазначив, що серед учасників Програми стажування є представники не лише провідних столичних вишів, а й навчальних закладів Харкова, Тернополя, Львова, Луцька та інших регіонів.

Привітати випускників завітали народні депутати Олена Мошенець та Антоніна Славицька.

«Я є послідовною прихильницею дослідницької служби при парламенті й часто замовляю аналітичні довідки, тому велика вдячність і організаторам, і виконавцям», — зазначила народний депутат, заступниця голови Комітету ВРУ з питань антикорупційної політики Олена Мошенець, наголосивши на важливості якісної аналітичної інформації для роботи парламентаріїв.

«Світ змінюється дуже швидко, інформації стає більше, і використовувати її ми маємо ефективніше. Давно відомо: хто володіє інформацією, той володіє світом. Хочу, щоб у майбутньому український парламент ділився власним досвідом побудови дослідницької служби з іноземними колегами», — побажала Олена Мошенець.

Керівник інформаційного управління Апарату Верховної Ради Тарас Пастушенко подякував партнерам за постійну співпрацю та за сприяння діяльності Інформаційно-дослідницького центру. За його словами, робота молодих аналітиків посилить законотворчий потенціал парламенту, адже саме такий центр може бути джерелом повної, неупередженої та достовірної інформації для законотворців.

Також під час заходу презентовано оновлений сайт Інформаційно-дослідницького центру, який зараз працює в тестовому режимі.

Учасникам стажування вручили дипломи. На завершення заходу вони поділилися своїми враженнями та наголосили на важливості здобутого досвіду для подальшої дослідницької роботи.

 

Довідка. Із 2015 року Європейський інформаційно-дослідницький центр (перейменований на Інформаційно-дослідницький центр) розпочав підготовку інформаційно-аналітичних довідок для Верховної Ради. Із 2015 по 2021 роки Центр розробив 388 інформаційних матеріалів.

У грудні 2019 року перший випуск інтернів налічував 10 осіб; другий (2020) — 19, серед яких 11 інтернів залишилися співпрацювати із Центром як стипендіати й далі готують відповіді на запити Верховної Ради. До третього набору інтернів входить 17 молодих фахівців із закладів вищої освіти України.

Допоможемо разом

У цьому розділі публікуються звернення про допомогу. Це має на меті привернути увагу громадськості та всіх небайдужих, і разом допомагати співгромадянам.

Більше

Звернення