20.01.2022

Кіно. Книги. Діти.
Народна депутатка України, менторка Миколаївської області в межах руху «Зе!Жінки» Олена Мошенець та лідери Зе!Жінки Миколаївщини, зокрема Тетяна Домбровська, Юрій Степанець, Яна Димитрієва, Анастасія Гайдаржи, Наталія Подопригора, Ольга Гнилицька, Олеся Леонова та Ірина Пономарьова влаштувати дітям з миколаївського центру соціально-психологічної реабілітації справжнє свято у звичайний день.

Поштовхом для цієї благодійної акції стала ініціатива представників Зе!Жінки Миколаївщини витратити отримані за щеплення кошти в межах державної програми «єПідтримки» на цікаве кіно, смачний попкорн та корисну літературу для дітлахів.

«В межах руху Зе!Жінки ми постійно намагаємося розв’язувати проблеми соціалізації, навчання та виховання дітей-сиріт та дітей з інвалідністю. Однак, такі ініціативи, як свято для дітей за кошти «єПідтримки», дозволяють не лише порадувати діток розвагами та смаколиками, але дають їм стимул для навчання, підвищують віру в себе, вдержаву і в соціум», — вважає Олена Мошенець.

«Якщо ви досі вагаєтесь над тим «куди ж все-таки витратити 1000 гривень, то ось вам один з кейсів, який хоч і не переміг усе зло на планеті, але зміг принаймні намалювати на обличчях діточок посмішку», — зазначив у своєму дописі на Facebook один з ініціаторів благодійної акції, депутат Миколаївської міської ради від партії «Слуга Народу» Юрій Степанець.

Допоможемо разом

У цьому розділі публікуються звернення про допомогу. Це має на меті привернути увагу громадськості та всіх небайдужих, і разом допомагати співгромадянам.

Більше

Звернення