19.12.2021

19 грудня народна депутатка України та менторка Миколаївської області в межах руху «Зе!Жінки» Олена Мошенець разом з лідерками Зе!Жінки Миколаївщини відвідали Миколаївський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Цвєтік-Сєміцвєтік».

Обговорили питання розвитку дітей в спеціалізованих закладах, підтримали благодійну виставку дитячих робіт та святковий концерт в Миколаївському міському палаці культури «Корабельний». Дітлахи отримали канцелярське приладдя, розвиваючі ігри та солодкі подарунки.

20 грудня в межах діяльності Зе!Жінки проведено спільний прийом громадян. Серед питань, які обговорювались: протидія домашньому насильству, допомога дітям, створення безбар’єрного середовища тощо. Також обговорили питання бюджету Миколаєва на 2022 рік, який має бути схвалено та використано на благо громади.

«Цей зимовий день зігрівали усмішки й щасливі оченята дітей. Вони — наше майбутнє, і ми спільно повинні докласти максимум зусиль задля їхнього здоров‘я і безпечного розвитку», — побажала Олена Мошенець.

Сайт “Слуга Народу”

Допоможемо разом

У цьому розділі публікуються звернення про допомогу. Це має на меті привернути увагу громадськості та всіх небайдужих, і разом допомагати співгромадянам.

Більше

Звернення