Обрана до Верховної Ради України на парламентських виборах 2019 року від партії «Слуга Народу».

Заступник голови Комітету ВРУ з питань антикорупційної політики.
Член Постійної делегації Національної парламентської групи в Міжпарламентському союзі.

Має три вищі освіти.

Першу вищу освіту здобула на економічному факультеті за спеціальністю «Економічна теорія» Київського національного університету імені Тараса Шевченка, який закінчила з відзнакою в 2006 році, отримавши кваліфікацію магістра економічних наук.

Другу вищу освіту отримала в Академії муніципального управління, де навчалась в 2002—2007 роках на юридичному факультеті за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юриста.

Третю вищу освіту здобула за спецальностю «Публічне управління та адміністрування» Київського національного університету імені Тараса Шевченка, який закінчила з відзнакою у 2021 році, отримавши кваліфікацію магістра.

У 2020 році закінчила навчання в Українській школі законотворчості Інституту законодавства Верховної Ради України та отримала свідоцтва з відзнакою про підвищення кваліфікації за темами «Актуальні проблеми законодавчого процесу» та «Актуальні питання публічного управління та адміністрування», а також сертифікати про закінчення курсів з міжнародного гуманітарного права та тренінгу «Інструменти діалогу в побудові ефективної комунікації» у рамках реалізації проєктів ОБСЄ в Україні, сертифікати «Прогалини і колізії у національному законодавстві: способи їх подолання», «Основи законодавчої лінгвістики».

Понад 15 років працювала на посадах шеф-редакторки, редакторки, журналіста бізнес/медіа бюро ekonomika+ [комунікаційний хаб “Економіка”], головної редакторки рейтингового видання “Топ-100. Рейтинги найбільших”, заступниці головного редактора інформаційного порталу delo.ua, заступниці головного редактора журналу “Бізнес”, керівника проектів різних ділових видань. Неодноразово була визнана кращим журналістом України.

Має наукові праці з тематики рентоорієнтованої економічної поведінки, лобізму, логролінгу, корупції, взаємодії та ефективності інституцій.

Після обрання до Верховної Ради України зосередилася на питаннях системної боротьби з корупцією та законодавчих змінах, що допоможуть Україні знизити корупційну складову в економіці.

Член депутатської фракції політичної партії “Слуга Народу” та член політичної партії “Слуга Народу”

Член Виконавчого комітету Національної парламентської групи в Міжпарламентському Союзі.

  • Заступник члена Української частини Парламентського комітету асоціації Україна-ЄС
  • Заступник члена Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи
  • Співголова групи з міжпарламентських зв’язків з Князівством Монако
  • Заступник співголови групи з міжпарламентських зв’язків з КНР
  • Секретар групи з міжпарламентських зв’язків з Малайзією
  • Секретар групи з міжпарламентських зв’язків з ОАЕ
  • Член групи з міжпарламентських зв’язків з США
  • Член групи з міжпарламентських зв’язків з Кіпром
  • Член групи з міжпарламентських зв’язків з Великобританією

У 2021 році приєдналась до жіночого крила партії «Слуга Народу»  — руху «Зе!Жінки»  — й стала менторкою Миколаївської області в межах «Зе!Жінки».

Заміжня.

Допоможемо разом

У цьому розділі публікуються звернення про допомогу. Це має на меті привернути увагу громадськості та всіх небайдужих, і разом допомагати співгромадянам.

Більше

Звернення