Обрана до Верховної Ради України на парламентських виборах 2019 року від партії «Слуга Народу».

Заступник голови Комітету ВРУ з питань антикорупційної політики.
Член Постійної делегації Національної парламентської групи в Міжпарламентському союзі.

Має дві вищі освіти – економічну та юридичну. Навчалася у Школі цифрової журналістики Києво-Могилянської академії та проходила стажування у найбільших видавництвах США. Понад 15 років працювала на посадах шеф-редакторки, редакторки, журналіста бізнес/медіа бюро ekonomika+ [комунікаційний хаб “Економіка”], головної редакторки рейтингового видання “Топ-100. Рейтинги найбільших”, заступниці головного редактора інформаційного порталу delo.ua, заступниці головного редактора журналу “Бізнес”, керівника проектів різних ділових видань. Неодноразово була визнана кращим журналістом України.

Має наукові праці з тематики рентоорієнтованої економічної поведінки, лобізму, логролінгу, корупції, взаємодії та ефективності інституцій.

Після обрання до Верховної Ради України зосередилася на питаннях системної боротьби з корупцією та законодавчих змінах, що допоможуть Україні знизити корупційну складову в економіці.

Член депутатської фракції політичної партії “Слуга Народу”
З 10 листопада 2019 року член політичної партії “Слуга Народу”

Заміжня.

Допоможемо разом

У цьому розділі публікуються звернення про допомогу. Це має на меті привернути увагу громадськості та всіх небайдужих, і разом допомагати співгромадянам.

Більше

Звернення